اینجا آخر دنیاست

ببین چگونه غم درون دیده ام قطره قطره آب می شود/ چگونه سایه ی سیاه و سرکشم اسیر دست آفتاب می شود

خاصیت جادویی هرم

دانشمندان به یک نکته عجیب، باور نکردنی و گیج کننده رسیده اند:

 

اگر هرمی یک ضلعش دقیقاً در راستای شمال جنوب قرار گیرد، و در ارتفاع یک سوم از قاعده آن: ویژگی‌های عجیب و جادویی پدیدار می‌شود که هیچکس تاکنون نتوانسته است پرده از راز آن بردارد! عجیب این است که در هرم بزرگ جیزه آرامگاه فرعون خئوپس، اتاق فرعون نیز در این مکان با همین نسبت از زمان قرار دارد...

 

ابتدا دو مهندس مشاهده کردند که تیغ‌های ریش تراشی که در این مرکز هرم قرار داده میشوند، صبح روز بعد خود به خود تیز می‌شوند! در حالی که حداکثر استفاده از یک تیغ برای اصلاح سه وعده تا پنج وعده بود آنها از چندین تیغ 150 مرتبه و بیشتر برای اصلاح استفاده کردند..

آنها این سیستم را به نام دستگاه تیز کنی تیغ ریش تراشی در اداره ثبت اختراعات به ثبت رساندند مدتی بعد طب هرم دانشمندان را فرا گرفت. بسیاری به آزمایشهایی عجیب دست زدند و جالب اینکه نتیجه آزمایشها همه را انگشت به دهان می‌ساخت، یک نمونه از آزمایشها این بود:

 

یک نفر هرمی 30 سانتی از فلز ساخت و در شرایط ذکر شده آنرا قرار داد. او سیبی را به دو نیم کرد و نصف سیب را درون هرم در مرکز آن و نصف دیگر آنرا روی میز ولی بیرون هرم گذاشت. او مرتب به آن سر میزد و مشاهده‌هایش را یادداشت می‌کرد...

چه حدس میزنید؟ براستی عجیب بود ولی عمر سیب درون هرم بیش از 10 برابر بیشتر از نصفه بیرونی بود!!! شایان ذکر است تمام ویژگیهای محیطی برای هر دو سیب یکسان بود...

با اینکه نصفه بیرون از هرم از بعد از گذشت دو روز شروع به پژمرده شدن کرد ولی سیب درون هرم بعد از گذشت حتی دو هفته هنوز مثل لحظه بریده شدن تازه بود...

 

محققانی که در مورد اهرام مصر تحقیق می‌کنند مشاهده کرده‌اند که مواد غذایی فاسد شدنی از قبیل گوشت، شیر و تخم مرغ در داخل اهرام مصر ماهها و حتی گاهی سالها بدون هیچ گونه فسادی باقی می‌ماند و خوردن آنها برای انسان هیچ خطری ندارد. شاید هرم خئوپس کهن ترین بنای عظیمی باشد که به دست انسان بنا شده و تا امروز باقی مانده است. این هرم در کنار پیکره ابوالهول در منطقه جیزه در 16 کیلومتری غرب قاهره در مصر قرار دارد. وسعت کل محل 216 کیلومتر مربع و سطح زیر بنای آن 13 جریب (معادل 500000 متر مربع) است.

سطح زیر بنای هرم با دقتی باور نکردنی تسطیح شده است. به طوری که اختلاف سطح آن در سرتاسر زیر بنا از چند میلیمتر تجاوز نمی‌کند. برخی این اختلاف را ناشی از زمین لرزه‌ها و آتشفشان‌ها و حرکات زمین می‌دانند. در ساختمان این هرم دو میلیون و ششصد هزار قطعه سنگ ساختمانی از جنس گرانیت و مرمر به وزن 2 تا 70 تن به کار رفته است. این سنگ‌ها به دقت فوق العاده زیادی روی هم چیده شده بنایی به ارتفاع 140 متر را تشکیل داده است.

گوشه‌ای ار عجایب داخل هرم

اگر مقداری آب چند هفته در هرم قرار گیرد به آبی فعال با خواص عجیب تبدیل می‌گردد. برای مثال، اگر آب آلوده باشد بعد از این مدت کاملاً ضد عفونی می‌شود. دست دختر چهارده ساله که در حادثه‌ای به شدت آسیب دیده بود، بعد از سی دقیقه قرار گرفتن در این آب از درد افتاد و بعد از دو روز بهبود پیدا کرد. خانمی به نام پتی با استفاده مکرر از این آب چهره‌ای جوان و شاداب تر یافته است.

کنی هیل گیاهی را به مدت پنج روز بدون آب داخل هرم نگهداری کرد، زمانی که گیاه را کاملاً تازه و شاداب بود از هرم خارج کرد بلافاصله پژمرده شد.

اگر بذر گوجه فرنگی داخل هرم کشت شود و سپس نشاء آن در بیرون کاشته شود محصول آن چند برابر بوته‌های مشابه می‌شود.

شیر که به سرعت فاسد می‌شود بیش از یک هفته در هرم سالم و قابل استفاده باقی می‌ماند اما در غلظت آن تغییراتی حاصل می‌شود. این امر دو شرکت بزرگ ایتالیایی و فرانسوی را بر آن داشته است که پاکتهای مقوائی شیر را در به صورت هرم به بازار عرضه کنند.

گوشت در داخل هرم‌هایی با ابعاد اهرام مصر و یا متناسب با آنها، با وجود آنکه دو سوم از آب خود را از دست می‌دهد هرگز فاسد نمی‌شود.

آزمایشهای مکرر نشان داده که تیغ صورت تراشی در داخل هرم تیز تر می‌شود! چنانکه گاه حتی تا 200 بار می‌توان از یک تیغ برای اصلاح کردن صورت استفاده کرد. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چرا از خواص هرم بهره نمی‌گیرند در پاسخ به چند نمونه اشاره می‌کنیم:

بعضی از کشورها ساختمانهای هرمی شکل برای هدف‌های متفاوت ساخته اند.

بیمارستان‌هایی برای بهبود سریع تر بیماران روانی.

کلیسا برای تمرکز معنویت بشر.

اتاق‌هایی در دانشگاهها برای استراحت و تمرکز اندیشه و فعالیت بهتر مغز.

محاسبات بسیار پیچیده ریاضی در سطح قاعده و هرم اعجاب برانگیز است. جالب اینجاست که از طریق هرم می‌توان شمال و جنوب مغناطیسی را یافت.

 

ساختمان هرم این ویژگیهای بسیار عجیب را دارد. بسیاری کوشیدند آنرا به مغناطیس زمین و... نسبت دهند ولی مسئله فراتر از اینهاست!

انسانها نیز از دیر باز از این ویژگی هرم استفاده کرده اند. به نظر تصادف و شانس نمی‌آید که مقبره فرعون مصر را چنین ساخته‌اند و یا حتی هرم‌هایی که اخیرا در آمریکای لاتین کشف شده‌اند خبر از اسرار بسیاری می‌دهند که در دل تاریخ گم شده اند...

+ نوشته شده در  ساعت   توسط سایه